درباره مجوعه زرفن

در سال های اخیر و با افزایش تولیدات مصنوعات طلا و جواهر در کشورهای اروپایی و آسیایی، بر لزوم افزایش رقابتی کیفیت تولیدات تاکید بسیاری شده است. از مهمترین عوامل موثر بر ارتقای محصولات در این صنعت میتوان به روش و نوع آبکاری انجام شده بر روی سطح، اشاره کرد. با این دیدگاه، زرفن با هدف معرفی بیشتر اهمیت این فناوری در صنعت طلا و جواهر سازی و ارائه محصولات مربوط به فرآیند آبکاری الکتریکی در سال 1387 پایه گذاری گردید. به این منظور، همکاری ویژه ای با شرکت‌های سازنده مواد شیمیایی و تجهیزات مربوط به فرآیند آبکاری ایجاد شد. در سال 1395 زرفن، با دستیابی به فناوری های تولید نمک ها، کمپلکس ها و الکترولیت های فلزات گرانبها و مواد شیمیایی جانبی توانست بطور اختصاصی محصولات مربوط به آبکاری انواع فلزات گرانبها را در ایران عزیز ارائه دهد.

زرفن ضمن کسب تجربه در سال های گذشته و با کمک پرسنل جوان و توانمند خود، هم چنین همکاری با شرکت های معتبر خارجی و با ارائه کار آمد ترین محصولات در افزایش کیفیت تولیدات داخلی موثر بوده و خواهد بود. افزون بر این، با استفاده از برگزاری همایش ها و سمینارهای علمی و حضور مستمر در اکثر نمایشگاه های داخلی و بین المللی سعی در آموزش و ارتقای دانش صنعتگران گرانقدر داشته و امید است شاهد بهبود روز افزون تولیدات آنها باشیم.

فعالیت ها

  • ارائه انواع ماشین آلات و سیستم های مربوط به آبکاری الکتریکی

کیفیت بالای پوشش سطح با بکارگیری دستگاه های آبکاری الکتریکی قابل ارائه در انواع حجم ها از یک تا چند هزار لیتر، قابل دستیابی خواهد بود. این سیستم ها را بسته به انتظارات خاص مشتری، تعریف کرده و خطوط آبکاری را به طور کامل راه اندازی خواهیم کرد.

 

گستره وسیع مواد شیمیایی جهت آبکاری الکتریکی فلزات گرانبها و غیر گرانبها

از آغاز تا پایان مراحل آبکاری، نیاز شما به مواد شیمیایی مختلف، محلول های آبکاری انواع فلزات و موارد ویژه گوناگون را پاسخ خواهیم داد. با ایجاد سطحی جذاب، درخشان و با مقاومت بالا در رنگ های گوناگون در تولیدات خود، متمایز باشد.